WEBMASTER

Webmaster: Slavu Ion Vladimir

Webdesign: Slavu Ion Vladimir (tată) şi Slavu Ioan (fiu)

Mulţumiri: Florin B., Sorin N., Marius P. (tehnic)
Cătălin N., Iustin Z. (foto)
sinaxar.ro, doxologia.ro, OpenWeatherMap

Pentru orice sugestie sau problemă de natură tehnică legată de funcţionarea site-ului, sau pentru a contacta webmaster-ul, vă rugăm să folosiţi formularul de mai jos.
* Toate câmpurile sunt obligatorii!

150 caractere rămase

Săapt.29

• Sf. Mc. Clement, episcopul Ancirei
• Sf. Mc. Agatanghel